Služby - Masážní studio - Jannah Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Charakteristika nabízených služeb:

* klasické léčebné, regenerační a relaxační masáže – celkové a částečné masáže, masáže obličeje

* sportovní masáže

* uvolňující tlakov
á Breussova masáž páteře

* detoxikační medová masáž

*
masážní baňkování

* masáž lávovými kameny (HOT STONES)

* havajsk
á masáž (LOMI LOMI)

* manuální anticelulitidová masáž + ozónový zábal

* masáž miminek a dětí

* relaxace s psychowalkmanem

* poradenství z oblasti péče o tělo a ergonomie

Při masážích používám výhradně přírodní oleje lisované za studena, což zaručuje zachování nejvyššího možného množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů, které mají blahodárný účinek na lidský organismus.

Zde se dozvíte základní informace o konkrétních nabízených službách.

Klasická masáž
Klasická relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. Dále má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Odstraňuje únavu, stres, nespavost, bolesti hlavy, navozuje příjemné pocity a působí velmi relaxačně. Klasická masáž je prováděna celkově nebo jako částečná ( záda, šíje, horní a dolní končetiny). Klasická masáž je vhodná při přepracovanosti, stresu a bolestech zad.

Rekondiční masáž
Rekondiční masáž napomáhá k celkovému uvolnění organismu, k rychlejšímu odbourání pocitu únavy, působí proti stresu, vede ke zlepšení krevního a lymfatického oběhu, usnadňuje látkovou výměnu ve tkáních a významnou měrou pomáhá udržovat kvalitní tělesnou a duševní kondici. Rekondiční masáž je nezbytnou součástí péče o tělo u jedinců s nedostatkem aktivního pohybu a u lidí s jednostranným typem přetížení. Rekondiční masáž zpomaluje vznik příznaků stárnutí a pomáhá udržovat tělesnou i duševní svěžest. Rekondiční masáž významně napomáhá přípravě organismu na běžnou každodenní zátěž.

Sportovní masáž
Sportovní masáž tvoří neopomenutelnou součást přípravy sportovců. Pomáhá předcházet vzniku trvalého poškození organismu  a slouží k regeneraci svalstva. Jejich další význam je především preventivní, přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu. U sportovní masáže používáme více dráždivé hmaty, čímž dosáhneme většího prohřátí svalů. Masáže provádíme za pomoci masážních olejů a emulzí.
Sportovní masáž se od klasické masáže liší v prioritním zaměření na svaly a svalové skupiny exponované při konkrétním sportovním výkonu, použitím jiných masážních prostředků než u klasické masáže, modifikující masážní techniky a celkově rychlejším provedením.
Přípravná sportovní masáž je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organizmu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti a dalšími zdravotně negativními vlivy. Jde zpravidla o masáž celkovou, vydatnou, mimo jiné pomocí důkladného hnětení svalstva.
Pohotovostní sportovní masáž má připravit, naladit sportovce na podání maximálního výkonu. Provádí se nedlouho před sportovním výkonem a můžeme ji zahrnout jako součást rozcvičení.
Léčebná sportovní masáž se provádí po dohodě s lékařem, kdy sportovec je ve stavu po zranění nebo při jiných zdravotních potížích. V této fázi masáž prospívá a někdy znamená nenahraditelnou službu na cestě k rychlejšímu a hlavně plnému návratu zdraví a normální funkci.

  


Breussova masáž páteře
Breussova masáž je účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Působí skvěle na svaly okolo páteře, a proto se s výhodou používá při bolestech zad, kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nervy. Je vhodná k vyrovnání celkové statiky organismu, uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky, vyrovnává záda, upravuje špatné držení těla a zmírňuje svalovou disbalanci.
Je velmi šetrná, takže ji lze s úspěchem použít i u starých lidí, dokonce i při prokázané osteoporóze. Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla.
Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje, hedvábného papíru a energetizujících hmatů, tak aby se olej dostal co nejhlouběji.

Detoxikační medová masáž
Masáž medem pomáhá při stresu, chronických nemocech, nezdravém životním stylu a proti stárnutí. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů z těla ,ty potom „vyplavou“ na povrch kůže a jsou zcela jasně vidět. Medová masáž odstraňuje usazeniny, které tělo nahromadilo ve svých tkáních. Vylučují se v podobě gumovitých výměšků na problémových místech zad. Medová hmota obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.
Po medové masáži se nepoužívá po celý den mýdlo ani kosmetické přípravky na ošetřená místa!

Havajská masáž Lomi - Lomi
Tato tradiční havajská masáž Lomi - Lomi je založena na rytmických technikách, při nichž masér využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Dlouhé, jemné tahy se střídají plynule se silnějšími tlaky v pravidelném rytmu. Masáž se provádí na zadní části těla a mohou být použity i nahřáté kameny. Dochází k hluboké relaxaci, propojení úrovně tělesné a psychické.
Masáž Lomi - Lomi je jedna z nejstarších a nejsilnějších léčebných metod, uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. Není  zde žádná přesně předepsaná forma masáže nebo sekvencí jdoucích za sebou a žádné dvě masáže tak nejsou shodné.

Masážní baňkování
Baňkování je jedna z nejstarších terapií, která se používá zejména k výraznému uvolnění svalů a blokád. Dále má velký význam při čištění organismu od toxických látek, které se usazují ve svalové hmotě.
Pohyblivé baňkování se nejčastěji aplikuje na záda. Základním smyslem je odvést přebytečnou energii a vytlačit horkost z nitra na kožní povrch. Po několika tazích se podél linie tahu objeví hematomy. Plnost a akutní stavy se projeví vznikem hlubokých a tmavých modřin. Většina změn mizí do několika dní, u citlivějších jedinců přetrvávají změny i několik týdnů.


Upozornění pro klienta: při baňkování může v místě přiložení baňky vzniknout hematom, který se do cca 1-3 týdnů vstřebá. Do úplného vymizení se nesluňte na slunci ani v soláriu !!!

Masáž horkými lávovými kameny
Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.
Lávové kameny (hot stones) jsou čediče vulkanického původu. Mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, proto se před použitím nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 40
55 stupňů Celsia.
Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání, otevírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku.

  


Babymasáž
Baby masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování dítěte. Stimuluje a zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje tak činnost všech orgánů a rozvoj všech tkání. Tato masážní technika působí na svalstvo, jeho zpevnění i uvolnění a koordinaci pohybů a zbavuje dítě napětí
její pomocí lze odstranit i poporodní trauma. Pravidelná masáž může také zlepšit spánkový rytmus dítěte a pomoci při problémech s baby kolikou.
Baby masáž je velmi jemné a citlivé masírování celého dětského těla pomocí oleje. U dětí je hmat jedním z nejvyvinutějších smyslů a tím i formou komunikace. Není hezčí pocit, než když se miminku masáž líbí a krásně se uvolní. Uplatňuji individuální přístup, tzn. že na rozdíl od běžně nabízených skupinových lekcí je přítomen pouze jeden nebo oba rodiče a jejich miminko.

Anticelulitidní ozonová masáž
Jedná se o masáž, působící přímo na tukové buňky, v jejím průběhu významně ovlivňujeme krevní a lymfatický systém. Při masáži dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury a mechanickému narušení tukových buněk. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a napomáhají ke vstřebávání tuků. Rozrušené tukové buňky jsou následně postupně vstřebány. Speciální ručně prováděná masáž s prvky lymfodrenáže se zaměřením na odbourání celulitidy, tukových polštářů, vyhlazení pokožky. Masírují se dolní končetiny a hýždě, následuje aplikace ozónového preparátu proti celulitidě a zábal.
Po anticelulitidní masáži je provedena jemná ozonová masáž s vtíráním aktivního ozonu do postižených partií. Ozon je látka s výrazným stimulačním účinkem na všechny buňky lidského organismu. Při aplikaci na kůži dochází k regeneraci a vyhlazení kožních erozí s následným vypínáním kůže.

Příjemné škrábání zad a hlavy

 
 
 

Tato procedura je určená pro milovníky škrábání jak na zádech, tak i na hlavě.


Psychowalkman
Psychowalkman rychle a účinně ovlivňuje bioelektrickou aktivitu mozku. Libovolně navozuje hladiny vědomí a při pravidelném používání zlepšuje schopnost mozku hladiny využívat a navozovat. Přístroj vysílá brýlemi s diodami světelné signály a sluchátky signály o určité frekvenci. Náš mozek se na tuto frekvenci automaticky vyladí tzv. efekt napodobení frekvence.

Možnosti využití:

Potíže se spánkem, oslabení organismu, bolesti,depresivní stavy, negativní pocity, podrážděnost, agresivita, únava, hyperaktivita, poúrazové stavy, migréna, bolesti, stres, úzkost, tréma, odstranění únavy další.

Relaxace, zvýšení tvořivosti, učení, sport, zlepšení paměti, meditace, povzbuzení, osvěžení, vyčištění mysli, sebepoznání, regenerace, zábava a další.

Zdravotní upozornění:
Lidé trpící záchvatovitým onemocněním např. epilepsií vždy konzultovat použití přístroje s odborným lékařem. U lidí, kteří trpí světloplachostí, mohou světelné signály vyvolat nepříjemné pocity.

 
facebook
dárkové balíčky
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky