Informace - Masážní studio - Jannah Chomutov

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Masáž

Masáž, nebo-li "umění dotyku", je prastará metoda, kterou lidé využívají k uvolnění, rehabilitaci a regeneraci těla i ducha. Její rozvoj můžeme vysledovat až do vyspělých civilizací starého Egypta, Číny a Indie. Masáže jsou doposud většinou vnímány jako příjemná forma uvolnění, mají však i vynikající rehabilitační a terapeutické účinky. Měli by si ji určitě dopřát lidé s bolestmi zad, lidé, kteří se potýkají se sníženou pohyblivostí, či lidé trpící stresem a nedostatkem energie. Tělu se uleví i po jednorázové masáži, ale při pravidelných návštěvách jednou za jeden až dva týdny budete pozorovat zlepšení nálady, fyzické kondice a příliv energie. Důkladné promasírování těla odstraní bolest a zlepší pohyblivost celého ústrojí. Pro preventivní účely je vhodné navštívit maséra alespoň jednou měsíčně. U zdravých lidí je masáž vhodná pro regeneraci, osvěžení, proti únavě, uvolnění ztuhlých a většinou i bolestivých svalů z nerovnoměrného zatížení při práci, z důvodů prevence, nebo na individuální přání klienta. U sportovců na zlepšení výkonu, případně odstranění únavy. Masáž je dále vhodná na doléčování po úrazech a operacích, při artrózách, revmatických potížích a dalších chronických onemocněních kloubů a páteře. Pomáhá ale i na podrážděnost, deprese, nespavost, špatnou náladu.


Ideální stav samozřejmě je, pokud masáž působí preventivně a na místo řešení konkrétního problému je spíše uvolňující relaxací.

Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku, horečku či jiné vážné zdravotní potíže, akutní záněty kloubů a svalů, kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy, otevřené rány. Jakékoli
v zdravotní potíže či pochybnosti je nutné oznámit předem!

V případě nejistoty se poraďte s masérem!
     
facebook
dárkové balíčky
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky